KONST / Litografier / Färglitografi 7832128
nr 783 2128
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Johannes Olsson (f. 1945), komposition, signerad, motivets mått: 70x50
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 17:26:30
15/10 13:52:08
150 kr
15/10 17:21:30